O nás

Naše rodinná firma AGV-Rathouský je na trhu od roku 1995. Zabýváme se dodávkou a montáží venkovní stínící techniky a to venkovních žaluzií, předokenních rolet, rolovacích screenů nebo také tzv. screenové clony a markýz.

Před samotnou poptávkou doporučujeme zvážit
Typ montáže – samostatně popíšeme na jednotlivých stránkách
Barevné provedení – aby ladilo s Vaším domem, nejčastěji se barevné provedení dodává podle barev oken.
Možnost ovládání – ruční, s motorem na tlačítko nebo dálkovým ovladačem

Více informací o firmě

Kromě venkovní stínící techniky dodáváme a montujeme garážová vrata a to sekční výsuvná pod strop, sekční odsuvná vrata, rolovací, křídlová od privátního použití až po průmyslové; dále pak venkovní brány a to dvoukřídlé, pojezdové, teleskopické pojezdové a nesené.

Nabízíme kvalitní a certifikované výrobky, které mají na trhu svoji obchodní značku, ke kterým zákazník do budoucna sežene náhradní díly. Výrobky nejsou vyrobeni doma na koleni a z tohoto důvodu jsou produkty firem, které dodáváme dražší. Na námi namontované zboží držíme záruku a nemůžeme konkurovat internetovému obchodu.

  • Firma AVG
  • Firma AVG

Více informací o prodeji

Není pro nás důležitý jenom samostatný prodej, ale chceme poskytnout i servis do budoucna. Těmto servisům se zákazník do budoucna nevyhne. Proto se vždy vyplatí kupovat od prodejců než nakupovat v „marketech“.

Proto naše firma montuje a dodává veškerá zařízení pouze do 60 km od sídla naší firmy. Tímto Vám zaručíme servis vybraného produktu bez podepsání smlouvy do 3 pracovních dnů.

Naším cílem není jenom Vám produkt prodat, chceme se o Vás i starat. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku, vyberte si z následujících produktů: